مجاهد بصیر (سیری در زندگی و مبارزات شهید محمد منتظری)

تألیف: راشد جعفرپور كلوری

خرید

تاریخ انتشار: آبان 1392

تعداد صفحات: 350

شابک: 7ـ 657 ـ 419 ـ 964ـ 978

نوبت چاپ: اول، تابستان 1392

قیمت: 80,000 ریال

شمارگان: 2500

معرفی کتاب:

... از بس كه با حرارت سخنرانی می‌كرد گلویش خشكِ خشك شده بود. داشت می‌گفت «والله، دولت موقت یك دولت ضدانقلابیِ تمام‌عیار است... عباس امیرانتظام جاسوس سازمان سیا است. او چه قبل از انقلاب و چه حالا، اسناد انقلابیون را در اختیار آمریكایی‌ها می‌گذاشته است..‌‌.».‌‌ اما همچنان گروهی كوته‌فكر او را متهم به دروغ‌گویی و تندروی می‌كردند. آخر آن روزها هنوز لانه‌ی جاسوسی فتح نشده بود كه اسناد مكشوفه، راستیِ پیش‌بینی‌های او را اثبات كنند.
اساساً این خصلت انسان‌های بابصیرت است كه با دیدن مو، خبر از پیچش مو دهند و آنچه را دیگران در آینه بینند آنها در خشت خام می‌ببینند... و بدون كمترین تردیدی «محمد» یكی از بابصیرت‌ترین شاگردان مكتب روح‌الله بود. حجت‌الاسلام والمسلمین محمد منتظری از جمله نوادری بود كه تیزبینی و بصیرتش او را به شناخت دقیق جریانات سیاسی ضدانقلاب (آن‌هم قبل از آشكار شدن اسناد خیانت آنها) كشانده بود. و صد البته همواره چنین اشخاصی هدفِ بغض، كینه و عداوت منافقان بوده، هستند و خواهند بود. و راهی كه اهل بصیرت برگزیده‌اند لاجرم به ترور شخصیت و دروغ‌پردازی، توهین، هجو و شایعه‌سازی علیه آنان منتهی خواهد شد كه محمد نیز از این قاعده مستثنی نشد. آن‌چنان او را به ضرب فحش‌های رنگارنگ كوفتند كه هیچ چیزی یارای بازسازی شخصیت معصومانه و تخریب‌شده‌ی او نبود، الا شهادت. كسانی كه ناآگاهانه به او بد و بیراه می‌گفتند، روزی كه پیكر له‌شده‌ی او را از لابه‌لای سیمان‌های سقف ساختمان حزب جمهوری اسلامی بیرون آوردند، فهمیدند محمد منتظری چقدر مظلوم بوده است... به بهشتی گفتند: ‌«بهشتی! بهشتی! طالقانی را تو كُشتی!» و به محمد منتظری نیز گفتند: «او دیوانه است!» اما گذشتِ زمان ثابت كرد كه دیوانگان و قاتلان چه كسانی بودند. امروز بهشتی و منتظری «عند ربهم یرزقون»اند و شایعه‌سازان و منافقان... آنها كجایند؟... بگذریم!
آنچه پیش روی خوانندگان ارجمند است، تأملی در زندگانی و مبارزات مبارزی خستگی‌ناپذیر و عالمی از تبار اهل عمل، شهید حجت‌الاسلام والمسلمین محمد منتظری است كه با قلم آقای راشد جعفرپور كلوری نگارش یافته است.


نمای روی جلدنظرات بازدیدکنندگان:

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی (email):
* متن نظر:
Visual verification
عبارت امنیتی
    

بازديد ديروز :

بازديد امروز :

  • نام و نام خانوادگی: *
  • تلفن همراه:
  • پست الکترونیکی: *
  • گرو ه های خبرنامه: *