یهود، صهیونیسم و اروپا: (ریشه‌یابی تاریخ جریان صهیونیسم در اروپا)

تألیف: ضحی ربانی‌خوراسگانی

خرید

تاریخ انتشار: اردیبهشت 1393

تعداد صفحات: 316

شابک: ـ736-419-964-978

نوبت چاپ: اول، زمستان 1393

قیمت: 100,000 ریال

شمارگان: 1000

معرفی کتاب:

امروزه یهودیان و به‌خصوص صهیونیست‌ها مهم‌ترین اقلیت‌ تأثیرگذار در كشورهای اتحادیه‌ی اروپا می‌باشند و كمتر دولت اروپایی پیدا می‌شود كه تحت‌تأثیر و نفوذ یهودیان و صهیونیست‌ها نباشد. آموزه‌های فرهنگی و هویتی یهودیت و تمدن فعلی غرب انسان را موجودی تعریف كرده است كه تنها در جست‌وجوی رفاه و امنیت خویش است و دیگران را قربانی اهداف و امیال خود می‌كند.
صهیونیست‌ها و نظام سرمایه‌داری با اشغال كشورها و حكومت‌ها به استعمار كهن و نو دست زدند و اكنون با رسانه‌های خود به كنترل انسان‌ها روی آورده‌اند. پس از پیروزی انقلاب اسلامی و بیداری اسلامی، تمامی غرب با محوریت صهیونیسم جهانی تلاش می‌كند تا جلوی این حركت و بیداری معنوی را بگیرد، چرا كه پیام انقلاب اسلامی ایران رهایی انسان‌ها از سلطه‌ی افراد و ایدئولوژی‌های دست‌ساز و فراخواندن آنها به سوی تنها خالق هستی، خداوند است. این پیام آزادی‌بخش تمام منافع صهیونیسم جهانی را با خطر مواجه می‌سازد.
مركز اسناد انقلاب اسلامی برای تبیین رشد صهیونیسم و نفوذ این جریان منحرف در تمامی سطوح فرهنگی، سیاسی، امنیتی، نظامی و اقتصادی اتحادیه‌ی اروپا، كتاب حاضر را منتشر كرده‌ كه امید است بتواند به پژوهشگران و علاقه‌مندان مطالعات انقلاب اسلامی یاری رساند.


نمای روی جلدنظرات بازدیدکنندگان:

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی (email):
* متن نظر:
Visual verification
عبارت امنیتی
    

بازديد ديروز :

بازديد امروز :

  • نام و نام خانوادگی: *
  • تلفن همراه:
  • پست الکترونیکی: *
  • گرو ه های خبرنامه: *