کتاب های منتشر شده در گروه جمهوری اسلامی ایران - موارد 1 تا 10 از 39 مورد

نقش امام خامنه ای در مهار فتنه 1388

یكی از صحنه های تاریخی عقده گشایی لیبرالیسم غربی در مواجهه با اسلام سیاسی و ایران هراسی ، به آشوب كشاندن انتخابات پرشكوه 1388 بود. انتخابات دهمین دوره ی ریاست جمهوری كه با رشد وبلوغ سیاسی مردم توام بود وصحنه های بدیلی را خلق كرد،خشم غربیها را بر انگیخت.حضور 85درصدی مردم در انتخابات ،در واقع الگوی جدیدی از دمكراسی آن هم در فضای دینی بود كه نمی توانست ایالات متحده آمریكا وهم پیمانان غربی اش را در سكوت وبی تفاوتی نگه دارد.با اعلان نتایج انتخابات وشكست جریان سبز كه نمایانگر الگوی انقلاب های رنگین در چندین انتخابات ورقابت های سیاسی در كشورهای جهان بود،غرب و عناصر داخلی آن احساس حقارت شدیدی كردند.لذا با نپذیرفتن نتیجه ی انتخابات ومطرح كردن تقلب در انتخابات ،هواداران خود را به خیابان ها كشاندند.اقدام فتنه گرایانه جریان اصلاح طلبی وغرب گرا،شیرینی رقابت سیاسی سالم را به تلخ كامی كشیانید و اردو كشی خیابانی آنها صدمات فراوانی به حیثیت نظام واعتبار جهانی ملت متمدن ایران اسلامی وارد نمود.

قیمت: 140,000 ریال

خرید

 
اصلاحات و براندازی نرم

نظام برآمده از انقلاب اسلامی ایران از تركیب «جمهوریت» به مثابه شكل و «اسلامیت» به عنوان محتوا شكل گرفت، اما در دهه ی 1370 جریان دیگری در رقابت با پایه های فكری انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی به وجود آمد كه به هیچ وجه درصدد بررسی و كنكاش در حقیقت موضوعات و مباحث مطرح شده نبود بلكه طرح این مباحث معطوف به اهداف سیاسی و تئوری پردازی حول «اصلاحات سیاسی» و «اصلاحات دینی» بود كه قصد داشت اركان نظری جمهوری اسلامی را مورد تردید قرار دهد.

قیمت: 60,000 ریال

خرید

 
پرونده هسته ای و ابعاد پیدا و پنهان آن

صنعت هسته اى كشور طى چند دهه گذشته، فراز و نشیب هاى فراوانى را پشت سر گذاشته است. طى این مدت، صدها تن از متخصصین و كارشناسان رشته هاى گوناگون دانشگاهى، دست به دست هم داده تا این صنعت شكوفا گردد و به بار بنشیند. البته همواره این مسیر با سختى ها و كارشكنى هاى فراوانى از جانب دشمنان نظام جمهورى اسلامى ایران، همراه بوده است.

قیمت: 120,000 ریال

خرید

 
مقاومت مردمی در حماسه‌ی آمل (واكاوی واقعه 6 بهمن 1360)

اثر پیش‌رو به نحوه‌ی تدارك حمله به شهرآمل توسط اتحادیه‌ی كمونیست‌ها و عكس‌العمل نیروهای نظامی و امنیتی نظام و نیروهای مردمی با این حركت پرداخته است. تدوینگر اثر محور بحث را روایت یكی از شاهدان و نیروهای مؤثر در سركوب قیام قرار داده و در كنارِ آن انبوهی از منابع موجود درباره‌ی واقعه را بررسی كرده است.

قیمت: 370,000 ریال

خرید

 
سیاست هسته‌ای دولت احمدی نژاد و مواضع شخصیت‌ها

تألیف: اعظم سلامتی

اثر حاضر پرونده‌‌ی هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران در دولت‌های نهم و دهم و مواضع شخصیت‌ها را بررسی كرده است تا از این رهگذر به ثبت بخش مهمی از تاریخ جمهوری اسلامی ایران بپردازد.

قیمت: 100,000 ریال

خرید

 
«از مجاهدین تا منافقین» (سیر تاریخی سازمان مجاهدین خلق از آغاز تاكنون)

تألیف: مهدی حق‌بین

این اثر سیر تاریخی شكل‌گیری و فعالیت سازمان مجاهدین خلق ایران (منافقین) را با قلمی روان و مستند بررسی كرده است.

قیمت: 180,000 ریال

خرید

 
امام خمینی و مهار فتنه‌ی بنی‌صدر و منافقین

تألیف: فاطمه نظری كهره

سرگذشت اولین ریاست جمهوری اسلامی ایران یكی از نكته‌های عبرت‌آموز تاریخ معاصر است. زندگی سیاسی بنی‌صدر از آن روزی كه به عنوان معتمد مردم مسلمان ایران در چهره‌ای منافقانه در اوج قدرت قرار گرفت تا آنجایی كه به عنوان چهره‌ای مطرود از كشور گریخت، می‌تواند درس‌های فراوانی دربر داشته باشد ...

قیمت: 100,000 ریال

خرید

 
صخره سخت بررسی پرونده‌های امنیتی در جمهوری اسلامی (1359-1357)(چاپ دوم)

تألیف: محمدحسن روزی‌طلب

مجموعه‌ی پیشرو با نگاهی دقیق و ژرف‌كاوانه به دغدغه‌های انقلابی‌ها از فردای پیروزی انقلاب، درصدد ترسیم فضا و شرایط به وجود آمدن نهادهای امنیتی انقلاب و چگونگی عملكرد آنها در آن شرایط دشوار تاریخی است.

قیمت: 370,000 ریال

خرید

 
عملیات مرصاد و سرنوشت منافقین

تألیف: محمدعلی صدرشیرازی

اثر حاضر می‌كوشد تا با ارائه‌ی تصویر واقعی از آغاز تا به امروزِ سازمان مجاهدین خلق (منافقین)، سرنوشت تلخ آنان را در عملیات مرصاد بررسی نماید

قیمت: 135,000 ریال

خرید

 
مجلس شورای اسلامی دوره‌ی پنجم

تألیف: علی خسرو شیری، مصطفی جوان

در ادامه ی بررسی ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی، اینك پژوهشی درباره‌ی دوره پنجم مجلس شورای اسلامی, تقدیم علاقه‌مندان مطالعات انقلاب اسلامی می‌شود.

قیمت: 130,000 ریال

خرید

 

  ورود اعضا

نام کاربری:

کلمه عبور:


بازديد ديروز :

بازديد امروز :

  • نام و نام خانوادگی: *
  • تلفن همراه:
  • پست الکترونیکی: *
  • گرو ه های خبرنامه: *