کتاب های منتشر شده در گروه احزاب و گروه ها - موارد 1 تا 10 از 18 مورد

سازمان چریك های فدایی خلق

سازمان چریك¬های فدایی خلق در سال 1350 اعلام موجودیت نمود؛ اما فرایند پیدایی این سازمان، از سایر گروه¬های مولودِ این مقطع پیچیده¬تر بود. ائتلاف دو گروه چپ موازی كه یكی بیژن جزنی و دیگری مسعود احمدزاده را به عنوان ایدئولوگ پذیرفته بود، تقریباً هم‌زمان با عملیات مسلحانه در سیاهكل صورت گرفت؛ عملیاتی كه بیش از آنكه خود عملیات دستاوردی عینی برای چریك¬ها داشته باشد، تبلیغات اغراق‌آمیز درباره‌ی آن، این سازمان را مشهور نمود. چریك‌های فدایی خلق در سال¬های مبارزه علیه رژیم پهلوی، با ترور برخی افراد وابسته به رژیم، خط مبارزه مسلحانه را ادامه دادند؛ اما ضربات مهلك ساواك بر چریك¬ها آنان را ضعیف و منزوی نمود. پس از پیروزی انقلاب اسلامی سازمان مذكور از نظام جمهوری اسلامی فاصله گرفت و چریك¬ها در گنبد و به¬ویژه در كردستان دست خویش را به خون هموطنان آلوده ساختند. این سازمان در مبارزه علیه نظام اسلامی و مردم انقلابی ایران دچار شكست مطلق گردیده و با تحمل انشعابات متعدد، به یك سازمان در حال احتضار تبدیل شده است.

قیمت: 190,000 ریال

خرید

 
خداوند اشرف از ظهور تا سقوط (نگاهی مستند و تاریخی به روند فرقه‌گرایی سازمان مجاهدین خلق)

تألیف: سیدحجت سیداسماعیلی

كتاب حاضر كه به قلم آقای سیدحجت سیداسماعیلی عضو پیشین شورای مركزی مجاهدین نوشته شده است، حاصل مشاهدات و اطلاعات ایشان از سال‌های حضور در اشرف می‌باشد كه روند فرقه‌گرایی در سازمان توسط مسعود رجوی را به خوبی بیان می‌كند.

قیمت: 305,000 ریال

خرید

 
بسیج دانشجویی و هویت انقلاب اسلامی

تألیف: بهروز تقی‌زاده

در این اثر نویسنده‌ی محترم به عملكرد و فعالیت های بسیج دانشجویی طی سالیان پس از جنگ تا سال 1389 پرداخته است

قیمت: 125,000 ریال

خرید

 
تركیب التقاط و ترور (بررسی عملكرد و اسناد گروه فرقان)

تألیف: محمدحسن روزی‌طلب

در این كتاب ،ماهیت گروه فرقان، بازخوانی ترورهای آنها و اقدامات نهادها انقلابی در تعقیب، دستگیری و محاكمه‌ی آنان ، نگاشته شده است .

قیمت: 125,000 ریال

خرید

 
دفتر تحكیم وحدت از آغاز تا انشعاب

تألیف: علی كردی

در این تحقیق تلاش شده‌است تا مقاطع و ادوار گوناگون دفتر تحكیم وحدت به‌عنوان مهم‌ترین تشكل جنبش دانشجویی در دهه‌های گذشته مورد ارزیابی قرار گیرد.

قیمت: 73,000 ریال

خرید

 
دفتر تحكیم وحدت در كشاكش سنت و تجدد

اثر پیش‌رو تحقیقی است درباره‌ی چگونگی و روند تطور گفتمان دفتر تحكیم وحدت از زمان‌شكل‌‌گیری تا حال.

در انبار موجود نمی باشد.
 
هشت سال بحران‌آفرینی اصلاح‌طلبان(چاپ سوم )

تألیف: سلمان علوی‌نیك‌

در این اثر، نویسنده‌ی محترم با استناد به آثار برجای مانده از مهم‌ترین اعضای حزب مشاركت به تحلیل عملكرد آن پرداخته است و این تحلیل را در چارچوب اندیشه‌ها و افكار بنیانگذار جمهوری اسلامی، حضرت امام‌خمینی، به عنوان معیار اصلی هویت این نظام نوپا به انجام رسانیده است.

در انبار موجود نمی باشد.
 
آسیب‌شناسی حزب مشاركت ایران اسلامی

نویسنده: سلمان علوی نیك

در این اثر، نویسنده‌ی محترم با استناد به آثار برجای مانده از مهم‌ترین اعضای حزب مشاركت به تحلیل عملكرد آن پرداخته است و این تحلیل را در چارچوب اندیشه‌ها و افكار بنیانگذار جمهوری اسلامی، حضرت امام‌خمینی، به عنوان معیار اصلی هویت این نظام نوپا به انجام رسانیده است

در انبار موجود نمی باشد.
 
گروه فرقان

تالیف: علی کردی

در فضای سیاسی قبل و به ویژه بعد از انقلاب اسلامی، گروه فرقان، به رهبری اكبر گودرزی، از مصادیق بارز خوارج عصر انقلاب اسلامی هستند.گروه فرقان پس از پیروزی انقلاب اسلامی و در ضدیت با روحانیت مبارز و آگاه، مشی بسیار رادیكال و تندی علیه انقلاب اتخاذ كرد. اوج دشمنی‌های فرقان با انقلاب اسلامی در ترور شخصیت‌های اسلامی و انقلابی تجلی یافت. در رویكرد تروریستی گروه فرقان افرادی چون: استاد مطهری، ‌دكتر مفتح ، آیت‌الله قاضی طباطبایی و حاج مهدی عراقی به درجه‌ی رفیع شهادت نائل آمدند .

در انبار موجود نمی باشد.
 
تبار ترور

تالیف: محمدصادق کوشکي

اثر حاضر گام كوچكی است در مسیر اثبات پژوهشگرانه و مستند گوشه‌هایی از فعالیت‌های تروریستی سازمان مجاهدین خلق در گستره‌ی جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران بر اساس اسناد درون سازمانی.

در انبار موجود نمی باشد.
 

  ورود اعضا

نام کاربری:

کلمه عبور:


بازديد ديروز :

بازديد امروز :

  • نام و نام خانوادگی: *
  • تلفن همراه:
  • پست الکترونیکی: *
  • گرو ه های خبرنامه: *