کتاب های منتشر شده در گروه ترجمه - موارد 1 تا 10 از 24 مورد

فقیه و امت «دیدگاه های علامه سید محمد حسین فضل الله درباره اندیشه ی سیاسی امام خمینی(ره)»

كتاب «فقیه و امت» مجموعه ای از گفتگوها، مصاحبه ها و پژوهش های علامه فضل الله درباره ی شخصیت امام خمینی و اندیشه های فقهی و سیاسی ایشان است. علامه فضل‌‌الله كه خود از طرفداران بزرگ تقریب مذاهب اسلامی و از حامیان برجسته ی انقلاب اسلامی بود، همواره از امام خمینی و اندیشه های ایشان دفاع كرده و ضرورت حمایت از نظام جمهوری اسلامی را مورد تأكید قرار میداد. وی انقلاب اسلامی ایران را نماد آرزوهای همه ی آزادگان در لبنان و جهان می دانست و همواره به مطالعه و بازخوانی اندیشه های امام خمینی و توجه به شیوه ی اجتهادی پویا و بالنده ی ایشان دعوت می كرد.

قیمت: 80,000 ریال

خرید

 
اطلس اندیشه های سلفی

«اطلس اندیشه‌های سلفی» از جمله كتاب‌هایی است كه توسط مركز مبارزه با تروریسم منتشر شده است. در این كتاب تلاش شده منابع سلفی كه تقریباً همه‌ی آنها از اهل سنت می‌باشد و به بحث جهاد پرداخته‌اند معرفی شوند. غالب آثار معرفی‌شده مربوط به نویسندگان اهل سنت است كه در فضای مجازی منتشر شده‌اند. علاوه بر معرفی منابع، مطالبی نیز درباره‌ی نویسندگان آنها ارائه شده و در قسمت پایانی كتاب زندگی‌نامه‌ی برخی از شخصیت‌ها و نویسندگان آورده شده است.

قیمت: 200,000 ریال

خرید

 
یادداشت های سیاسی ایران 1344-1260(جلد سیزدهم: 1330- 1324)بخش دوم

كتاب حاضر ترجمه ی جلد سیزدهم از مجموعه ی چهارده جلدی یادداشت های سیاسی ایران است كه اسناد سفارت انگلیس در ایران از 1260 تا 1344 را دربر میگیرد. جلد سیزدهم به اسناد سالهای 19461951م/1324- 1330ش اختصاص یافته است. ایران در این سال ها شاهد حوادث تلخ و شیرین و بسیار مهمی است كه برخی از آن ها ابعاد بین المللی و آثار فرامنطقه ای به دنبال داشت.

قیمت: 270,000 ریال

خرید

 
یادداشت های سیاسی ایران 1344-1260(جلد سیزدهم: 1330- 1324)بخش اول

كتاب حاضر ترجمه ی جلد سیزدهم از مجموعه ی چهارده جلدی یادداشت های سیاسی ایران است كه اسناد سفارت انگلیس در ایران از 1260 تا 1344 را دربر میگیرد. جلد سیزدهم به اسناد سالهای 19461951م/1324- 1330ش اختصاص یافته است. ایران در این سال ها شاهد حوادث تلخ و شیرین و بسیار مهمی است كه برخی از آنها ابعاد بین المللی و آثار فرامنطقه ای به دنبال داشت.

قیمت: 250,000 ریال

خرید

 
یازده سپتامبر، توطئه ی صهیونیست ها علیه آمریكا

پس از گذشت یك دهه، هنوز ابعاد مختلف حادثه یازده سپتامبر روشن نشده است. امروزه در كنار تحلیلهای رایجی كه از این حوادث وجود دارد برخی از تحلیلگران معتقدند كه این عملیات تروریستی با اطلاع قبلی دولت آمریكا و با طراحی و برنامهریزی صهیونیستها صورت گرفته است. این اثر بر نقش محوری رژیم صهیونیستی در حملات تروریستی یازده سپتامبر تأكید دارد و نویسنده با تحلیل ابعاد مختلف این حادثه و با ارائهی شواهد و مستندات گوناگون، رد پای صهیونیستها را در جای جای این سناریو نشان میدهد.

قیمت: 60,000 ریال

خرید

 
لابی صهیونیستی و سیاست خارجی آمریكا

سیاست خارجی آمریكا در منطقه ی خاورمیانه بیش از هر عامل دیگری تحت تأثیر لابی صهیونیسم است. طی چند دهه ی اخیر و به ویژه از زمان جنگ اعراب و اسرائیل، رابطه با اسرائیل به مسئله ی اساسی سیاست آمریكا در خاورمیانه تبدیل شده است. لابی صهیونیسم از چنان قدرتی در سیاست خارجی آمریكا برخوردار است كه توانسته این باور غیرقابل خدشه را به وجود آورد كه منافع ملی هر دو كشور یكی است. بدیهی است كه سیاست خارجی هر كشوری در راستای تأمین منافع ملی آن كشور شكل می گیرد.

قیمت: 250,000 ریال

خرید

 
یادداشت‌‌‌‌‌‌‌های سیاسی ایران 1344 ـ 1260 جلد نهم: 1313 ـ 1309

ویراستار: آر. ام. بارل: مترجم: افشار امیری

كتاب حاضر ترجمه‌ی جلد نهم از مجموعه چهارده جلدی «یادداشت‌های سیاسی ایران» است كه اسناد و مكاتبات سفارت انگلیس در تهران با وزارت خارجه‌ی این كشور را دربر می‌گیرد.

قیمت: 235,000 ریال

خرید

 
یادداشت‌های سیاسی ایران 1344 ـ 1260 (جلد نهم 1313ـ 1309)

ویراستار: آر. ام. بارل: مترجم: افشار امیری

مقدمه كتاب حاضر ترجمه‌ی جلد نهم از مجموعه چهارده جلدی «یادداشت‌های سیاسی ایران» است كه اسناد و مكاتبات سفارت انگلیس در تهران با وزارت خارجه‌ی این كشور را دربر می‌گیرد.

قیمت: 245,000 ریال

خرید

 
سیا در ایران (كودتای 1332 و ریشه‌های اختلاف ایران و آمریكا)

ویراستار: كریستوفر پتریك: مترجم: نعمت‌الله عاملی

كتاب «سیا در ایران» حاوی اسناد كودتای 28 مرداد است كه متن اصلی آن توسط دكتر دونالد ویلبر نگارش یافته و با ویرایش كریستوفر پتریك توسط انتشارات «امریكن فری پرس» منتشر شده است.

قیمت: 55,000 ریال

خرید

 
دموكراسی برای اقلیت (سیاست و حكومت در آمریكا)

تألیف: مایكل پرنتی: مترجمان: محمد شجاعیان، محمد عرب‌زاده

كتاب «دموكراسی برای اقلیت» به قلم یكی از منتقدان مشهور آمریكایی به نام مایكل پرنتی با ارائه‌ی آمارها و نمونه‌های متعدد به نقد ساختار سیاسی، اقتصادی و اجتماعی ایالات متحده پرداخته و معضلات درونی و سرشتی آن را آشكار می‌سازد.

قیمت: 180,000 ریال

خرید

 

  ورود اعضا

نام کاربری:

کلمه عبور:


بازديد ديروز :

بازديد امروز :

  • نام و نام خانوادگی: *
  • تلفن همراه:
  • پست الکترونیکی: *
  • گرو ه های خبرنامه: *